Je to takový časosběr, víc jak 6 let jsem měl založený ve fotoaparátu černobílý film. Jednou, někdy dvakrát do roka jsem cvaknul fotku. A teď přišlo překvapení, zda se něco povedlo. A ono ano, snad posuďte sami 🙂

Je to takový časosběr, víc jak 6 let jsem měl založený ve fotoaparátu černobílý film. Jednou, někdy dvakrát do roka jsem cvaknul fotku. A teď přišlo překvapení, zda se něco povedlo. A ono ano, snad posuďte sami 🙂
